jirka F

Jak Přepojit TV na dvd dívídíčko když máme rozlišení televize hdmi2 a 1080i50 širokoúhlý?

Mám dotaz je to docela složití dotaz máme TV s hdmi2 obraz: 1080i50 širokoúhlý a rozmíšlím se nad tím jak kabel TV scart který máme na dvdíčko připojit aniž by vznikla stínová stěna( k televizi máme připojen hdmi kabel)

těším se na odpovědi až si budu moct pustit zase dvdíčko

Odpovědi
mosoj

Ajta, ajta. Máme to nějak popletené.
Pokud máš na DVD hdmi tak správným kabelem. Pokud máš na DVD jenom scart tak si raději kup nový přehrávač. Stojí pár šupů.
Jinak kabelem to nepropojíš. Potřeboval by jsi převodník
a ten viz : http://www.czc­.cz/premiumcord-prevodnik-scart-na-hdmi/77568/produkt