petarex

Jak prepnu EMAIL na plochu aby tam chodlii EMAILI , aby sem nemusel furt chodit na EMAIL.Dekuju Petr

Nejlepší odpověď
Bedy

Na ploše nedoporučuju nic skladovat. její obsah načítá systém při svém startu do paměti a drží ho tam celou dobu, co je počítač puštěn.
určitým řešením může být nějaký hlásič emailů, například Seznam Pošťák. Ten Vám zahlásí, že přišel email a jedním kliknutím si ho zobrazíte a přečtete.

Další odpovědi
kapka

Napadlo mě, jestli nemyslíte třeba Outlook /nebo něco podobného na ten způsob/. Pak byste měl na ploše ikonu, na kterou byste klikl a otevřel by se Vám hned mail. Funguje to tak, že z Vašeho mailu se do něj zprávy přepošlou. Instalace není úplně jednoduchá, ale na netu se dá najít postup i instruktážní vi­deo.