Heřman

Jak přepínáte programy na televizi.

Doplňuji:
Tlačítka na televizi | Tlačítka (čísla) na ovladači | Tlačítka (+a-) P/CH na ovladači.

Nejlepší odpověď
anonym

Neřeším a nepřepínám.
Doplňuji:
Na televizní obrazovku se dívám zcela vyjímečně a televizní ovládač se mi dostane do ruky spíše omylem a ani ho nepoužiji.

Další odpovědi
venkovan

Vším možným, co technika nabízí, někdy i vrženou bačkorou.

led

Chýba mi tu ešte možnosť: živý prepínač

Lord James a sluha Jean

„Žán, má televize dvířka?“
„Ne, pane.“
„Tak to jsem celou noc čuměl do kamen!“

anonym

Ovladačem najedu na seznam programů a podle toho co kde dávají, tak si spustím.

terry

Jak kdy.
Když vím, který program chci a není o jedno pole dál, tak číselným tlačítkem.
Když nevím a jen hledám co kde je nebo se posunu jen o 1 pole tak + či -.

Lukasy

Jak kdy ale nejčastěji + a –