matejtrunkat

Jak přenést na win7 složku windows.old do nového umístění?

Doplňuji:
Upgradoval jsem svůj Windows 7 starter na Win 7 ultimate. windows.old mám ted uložen na C:, takže nevím jak to dostat do nového systému

Nejlepší odpověď
Honzucha

Tohle není moc dobrý popis. Chcete zkopírovat do Windows 7 složku s názvem windows.old???? A kde tu složku máte teď???
Doplňuji:
Nikdy jsem neupgradoval tak nevím. Jestli vám ten Win 7 Ultimate vytvořil novou složku Windows tak už není co řešit. Ta stará složka bude asi k ničemu a asi bych ji smazal, ale nejdřív bych si ji pro jistotu zkopíroval na flešku, aspoň na pár dní kdyby něco bylo v nepořádku.

matejtrunkat

Upgradoval jsem svůj Windows 7 starter na Win 7 ultimate. windows.old mám ted uložen na C:, takže nevím jak to dostat do nového systému