zdenda68

Jak přenést kapacitu disku C: na disk D:

Potřeboval bych poradit, jak přenést 100 GB z disku C: na disk D:, protože mi už nějak nedostačuje místo. už jsem zkouśel spoustu programů, ale žádný to neumí. Na XP jsem měl na to takový progámek, ale bohužel už nevím jak se jmenuje.

Nejlepší odpověď
Alesh

Předpokládám, že nemáš namysli přesunout data, ale resizovat partyšny. No, můžeš vyzkoušet PartitionMagic, ten mi pod Xp fungoval naprosto spolehlivě.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/par­tition-magic/

Další odpovědi
flower-go

to je prostě nevýhoda dvou logických disků :( zkuste přemístit informace z jednoho na druhý, abyste měl volné místo pohromadě :) je to asi nejjednodušší.

anonym

Pokud se jedná o 2 fyzické disky, tak to jde přesunutím nesystémových souborů (fotky,filmy,sou­bory Office atd.) z C: na D:. Pokud se jedná logické disky viz Alesh

lexx

Tak ukládej na C:/ když je tam tolik místa nebo popřesouvej (složky, soubory a data) co se dá.

rygol

Ja sem na podobnou vec pouzil „EASEUS Partition Master 9.1.0 Home Edition“ a muzu jen doporucit