Leilisek

Jak přendat tel. čísla v mobilu ze staré na novou SIM?

Můj mobil nepodporuje hromadné přesunutí ze SIM do paměti telefonu a do servisu se nedostanu. Jde to nějak jinak?

Nejlepší odpověď
vvaasseekk

Aby si to nemusela přepisovat (na papír) a potom zase vkládat do druhé sim přes telefon, tak asi bude lepší si pořídit (cca 100k) něco takovýho http://aukro.cz/usb-ctecka-sim-karty-g15-edituj-zalohuj-kontakty-i1754591934.html
a uložit to do PC a do druhé sim si ty kontakty překopírovat

Další odpovědi
anonym

Technicky to jde, ale nabízená varianta v odkazu nenabízí podporu Vindows Vista a Windows 7 a ještě k tomu nenabízí CD se SW, ale je nutné je stáhnout z netu.
Tak je třeba si toto pohlídat.

terry

Jedno číslo po druhém přes Bluetooth?