Georgo2010

Jak přemýšlejí o svých penězích bohatí, a jak chudí?

Nejlepší odpověď
quentos

zhruba stejně, jen je rozdíl v řádech: chudí obracejí každou korunu, než ji utratí, bohatí obracejí teprve každý milion.

Další odpovědi
casey

Bohati premysli jak je investovat a chudi co musi zaplatit drive.

hanny 2

Bohatí přemýšlí,do čeho investovat a jakou další „rozežranost“ si pořídit a chudí počítají koruny a přemýšlí,kdy půjdou vybírat popelnice.

jendahun

Dobrý vtip!