denininy

jak přemluvit rodiče, aby mi dovolili zájezd do Anglie?

se školou se jede do anglie celkově to stojí kolem 12 tisíc a budeme u cizých rodin a bude to prostě super ale mooc bych chtěla jet vážně mi v životě na ničem jiným nezaaleželo tolik ale vím že tatka mi to nedovolí mamka je tak napůl a pro mě to strašně moc znamená je to jedinečná šance prosíím pomoct fakt to je to nejnej nej nej větší přání co v životě chci

Odpovědi
MobilManiak

Tyto jediná největší přání u dětí známe. Za chvíli to bude další přání. Já jsem nikdy v Anglii nebyl,no bóže. 12 tisíc může být pro vás moc, nad tím jsi neuvažovala? A nyní,když jsou všude útoky atd. se ani tvým rodičům nedivím, jsou to moudří lidé. Jak jsi na tom s angličtinou? Vzhledem k tvé češtině asi nic moc. Rodiče o tebe mají holt strach a je zde spousta jiných aspektů. Když do VB nepojedeš nyní, můžeš se tam podívat jako dospělá.

yuko

I kdyby te rodice nakonec nepustili, mozna se o Tebe boji (nevim, kolik je Ti let), mozna se jim ten zajezd zda dost drahy, nic si z toho nedelej. Do Anglie se dostanes treba o par let pozdeji, levneji a ne se skolou 🙂

denininy

nojo jenže jako dospěla už to nebude ono jako program je celý den v zábavnym parku a navíc budu s kámoškama a bez rodiču a u těch cizých rodin kdybys byla dítě tak to chápeš a 12 tisíc není hodne jako je ale není to tak hrozný a vem si že tohle je jedinečná příležitost třeba už žádná jiná nebude

MobilManiak

Neznáš finanční situaci vaší rodiny. A spousta rodičů dá 12 tisíc za něco užitečného – třeba pračku. Neříkám, že toto není jedinečná příležitost, ale některé věci si prostě nevydupeš, smiř se s tím. Já jsem měl taky takovou příležitost, nejel jsem, a přežil jsem to. Toto je skvělá výchovná lekce. Sice budeš naštvaná atd., ale třeba to za pár let pochopíš, proč tě nechtěli pustit. A čím hůř se budeš chovat, tím víc tě ostatní budou považovat za rozmazleného fracka.