EMELOUN

Jak přemluvit rodiče, aby mně koupili králíčka?

Já vím že to tu už bylo ale já se chci zeptat na trochu jiné věci.
Je mi 12 a bydlíme v domě se zahradou. Moc bych chtěla králíčka ale rodiče říkají že ten smrdí a že o něm vůbec nic nevíme.
Tak jsem jim tedy navrhla že by jsme králíka mohly mít ve spodním patře a ne u mě v pokoji. A udělala jsem jim prezentaci o králících.
Oni pořád říkají že bych se o něj neuměla postarat.

Můžete mi prosím poradit jak jim dokázat že se o Králíčka dokážu postarat?

Jak přemluvit rodiče ke králíčkovy?

Odpovědi
Edison

Udělalas asi pěknou prezentaci o králicích, tak ještě o péči o péči o domácí mazlíčky…

elkon

Ten kdo chová králíky, když má dům zahradu, tak má králíkárnu venku. A to by neměl být problém. Moje babi tak měla asi patnáct králíků.

da ny

Zkušenosti jsou takové, že děti péči a hygienu zvířete samy zřídka zvladnou.

Hlada

Nijak.
Maminka a režisér mají vždycky pravdu a s tím je potřeba se smířit.