Ejn

Jak přemluvit rodiče-barvení vlasů

Chci se zeptat,jak přemluvit rodiče,aby mi schválili obarvení vlasů.Když to řeknu mámě,její odpověd' vyzní: Až ti bude osmnáct,tak si je klidně obarvi.
Já bych už ale ráda ted' v 15.

Nejlepší odpověď
bolak

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-preprosit-rodice-aby-mi-dovolili-nabarvit-si-vlasy-na-modro-popr-tyrkyzovo

Další odpovědi
anonym

Ejn, Tvé rodiče plně chápu. Souhlasím s nimi. Nespěchej na napravování přírody, ta většinou moc dobře věděla, proč komu dává jaký vzhled. Nic Ti neuteče, když s barvením vlasů pár let počkáš. Garantuju Ti, že až si budeš vlasy potřebovat barvit kvůli šedinám, tak Ti to nejednou půjde na nervy. Určitě to nebude trvat jenom tři roky. Čím později s takovými) úpravami začneš, tím déle si zachováš přirozený vzhled a zdraví svých vlasů.

Fallagela

souhlasim s Ocko, ja jsem zacala v osmnacti a ted me to akorat rozciluje porad si barvit vlasy kvuli odrostum… ale pokud potom hodne touzis zkus zacit nejakym jemnym melirem, to zkousnou lip nez nabarveni cele hlavy a kdyz se rozhodnes nechat si svoji barvu, tak melir ti po case zmizi
Doplňuji:
a nebo existuji barvici sampony, ty ti hlavu nabarvi, ale vydrzi asi patnact umyti.

Damiana

Obarvi se a fertig. V patnácti nejvyšší čas na to experimentovat se zjevem. Měla jsem kámošku, které tatík bránil v tom propíchnout si uši. Taky až do osmnácti. Pak si nechala nastřelit do každého ucha šest náušnic – protest fotříkovi a vypadala děsně.
Odbarvením svých vlasů nikomu neubližuješ – maximálně se to nepovede a budeš načuřená na sebe. Barva se vymyje nebo odroste, tak co. Já jsem sice dost konzervativní, ale zase natolik soudná, že si uvědomuji, jak jsem měla kdysi ráda Madonnu…:-)
Btw – a také mám pár známých – dnes excelentních kadeřnic, které přesně takhle kdysi začínaly – experimenty s barvou a střihem na sobě a pak i na kámoškách.