Avatar uživatele
dedeguci

Jak přemluvit rodiče abych mohla mít andulku na Vánoce?

Strašně moc bych jí chtěla. Je to moje nejoblíbenější zvířátko, ale mamka mi ji nechce dovolit. Tak jsem jí řekla že ji chci na Vánoce. Chtěla jsem jí i za vysvědčení protože jsem dostala vyzamenání ale místo toho jsem dostala PŮJČOVÁNÍ tabletu. Vždycky když se ji zeptám na to proč ji nemůžu mít tak to něčím zamlouvá nebo dělá že to neslyšela. Prosím poraďte mi… :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Bylo již zodpovězeno vícekrát : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A není kapr tradičnější štědrovečerní pokrm, než andulka??
😉
Uvědom si, že zvíře není hračka – takže mu musíš být schopna a ochotna po několik dalších let poskytovat vše, co potřebuje (zejména čas) – vydyndat si ´mazlíka´ – a pak ho strčit na starost někomu jinému je ´na pár facek´ – takže nejdříve mámu přesvěč o tom, že jsi schopna a ochotna se o andulku denně starat, pak si ji teprve vypros.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Víš, i já jsem míval takové a podobné přání, ale ne vždy se mi vyplnilo. Každý (snad) má to své nejoblíbenější zvířátko (věc) a chtěl by ho, a ne vždy jsou k tomu podmínky. Mít něco živého doma, je nutnost se o něj starat za každých podmínek a ne, až se jej nabažím tak .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

O tom jestli dostaneš a nebo nedostaneš andulku přece nerozhodují rodiče ale ježíšek!

Doplňuji:
Dělá že to neslyšela jo? :) To pustí mixér pokaždé když začneš o andulce nebo jak? :) Hele, prostě si kup ve zverimexu andulku, dej si jí pod stromeček a pak dělej !překvapenou! až ji rozbalíš..

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Přemluvit je asi nepůjde. Můžeš je znavu a znovu poprosit, ale pokud nebudou chtít, andulku, bohužel, asi nedostaneš, s tím my nic nenaděláme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

řekni jí kurva učím se dobře, tak co víš chceš važ si toho a kup mi jí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek