Pralinka4

Jak přemluvit rodiče,aby mně pustili na lyžák?

Dobrý den,rodiče mně nechtějí pustit na lyžák,nejde o peníze,ale o to že si myslí,že nejsem samostatná. Moje mamka se o mně pořád bojí a někdy to opravdu přehání. Bojí se,že bych spadla z lanovky apd. Nebo že bych tam nepila a nejedla. Nevím,proč se o mně mamka pořád tak strachuje.
Jako malá jsem byla strašnéj „větroplach“ atd. což jsem dodnes,ale to neznámená,že se o sebe neumím postarat.
Jak je mám přemluvit? (Hlavně mamku)

Nejlepší odpověď
gecco

Nech rodiče promluvit s učitelem (instruktorem…).
😉
Netuším, kolik ti je – ale mí rodiče mne ´pouštěli´ na tábory apod už v pěti letech (v mých pěti letech, pochopitelně)…
😉

Další odpovědi
ivzez

Pralinko, podobné otázky se tu objevují každou chvíli.
Co kdybys trošku „zalistovala“ v dřívějších odpovědích?

Nikoho nemůžeš přemluvit, aby udělal něco, co udělat nechce.
Jedinou cestou v tvém případě bude pomalu přesvědčit rodiče,
že jsi dostatečně samostatná a zodpovědná.

To se ti ale nepodaří ze dne na den.
Musíš se tak začít chovat a vydržet!

BetmenCz

100 jedniček a nuž v ruce je dobrej spusob jak vijednavat
Doplňuji:
vtip

marci1

Ukaž jim, že samostatná jsi. Také jsem byla na táboře v šesti letech a super. Vše v pohodě. Vždyť tam nebudeš sama. Mají Tě rádi, tak se o Tebe bojí. Jen Ty jim můžeš dokázat, že jsi samostatná a rozumná. 🙂