Avatar uživatele
Žaneta01

Jak přemluvit rodiče aby mi koupili nějaké domácí zvířátko

Chtěla bych nějakédomácí zvířátko . Ale na zimu náš pes nebude spát na dvorku ale doma a prý kdybych měla v pokoji zvířátko tak by pořád škrábal na dveře.Navíc by to prý smrdělo. Už jsem po našich chtěla křečka. Máma se jich bojí. Chtěla jsme Teddy králíka, na toho mi řekli to s tím psem.
Co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vždyť „domácí zvířátko“ už máte, ne?
Píšeš, že máte pejska, tak kdyby ses věnovala více jemu ? Třeba když rodiče uvidí,
že si umíš poradit a jsi zodpovědná a tvůj zájem bude trvat i potom, co vyzkoušíš takovou péči v praxi, tak ti třeba „zvířátko“ povolí.
No a králíček opravdu je v bytě trochu cítit. Lepší by byl např. osmák.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Od dotazu, jak přesvědčit rodiče , aby Ti koupili konkrétní zvířátko před 39 dny, jsi pokročila k tomu, že kladeš vlastně potřetí stejnou otázku. To se zde bere za podvádění. Odpovědí jsi už dostala ty sama dost. Navíc se na podobné téma ptalo hafo dalších dětí. Projdi si odpovědi ve vyhledávači vpravo nahoře a přestaň se ptát na stejný problém. Takto si můžedš akorát vykoledovat napomenutí od admina a smazání duplicitních otázek.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer, www Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Předcházející odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De%2C­%20aby%20mi%20kou­pili%20zv%C3%A­D%C5%99e

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Respektovat rozhodnutí rodičů,přece jen poškrábané dveře by nebyly hezké a oprava by taky něco stála.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Co by za to dali jiní, kdyby jim rodiče dovolili psa..... Myslíš si, že nějaký hlodavec je lepší než pes?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek