Žaneta01

Jak přemluvit rodiče aby mi koupili nějaké domácí zvířátko

Chtěla bych nějakédomácí zvířátko . Ale na zimu náš pes nebude spát na dvorku ale doma a prý kdybych měla v pokoji zvířátko tak by pořád škrábal na dveře.Navíc by to prý smrdělo. Už jsem po našich chtěla křečka. Máma se jich bojí. Chtěla jsme Teddy králíka, na toho mi řekli to s tím psem.
Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Vždyť „domácí zvířátko“ už máte, ne?
Píšeš, že máte pejska, tak kdyby ses věnovala více jemu ? Třeba když rodiče uvidí,
že si umíš poradit a jsi zodpovědná a tvůj zájem bude trvat i potom, co vyzkoušíš takovou péči v praxi, tak ti třeba „zvířátko“ povolí.
No a králíček opravdu je v bytě trochu cítit. Lepší by byl např. osmák.

Další odpovědi
anonym

Od dotazu, jak přesvědčit rodiče , aby Ti koupili konkrétní zvířátko před 39 dny, jsi pokročila k tomu, že kladeš vlastně potřetí stejnou otázku. To se zde bere za podvádění. Odpovědí jsi už dostala ty sama dost. Navíc se na podobné téma ptalo hafo dalších dětí. Projdi si odpovědi ve vyhledávači vpravo nahoře a přestaň se ptát na stejný problém. Takto si můžedš akorát vykoledovat napomenutí od admina a smazání duplicitních otázek.

marci1

Předcházející odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De%2C­%20aby%20mi%20kou­pili%20zv%C3%A­D%C5%99e

iceT

Respektovat rozhodnutí rodičů,přece jen poškrábané dveře by nebyly hezké a oprava by taky něco stála.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De

Andre5000

Co by za to dali jiní, kdyby jim rodiče dovolili psa..... Myslíš si, že nějaký hlodavec je lepší než pes?