beatab

Jak přemluvit rodiče, aby mi k narozeninám koupili hru „The Sims 3“?

Do hry „The Sims 3“ jsem se úplně zakoukala a moc si jí přeji. Už jsem rodičům napsala e-mail s narozeninovým přáním- hrou „The Sims 3“. Mamka mi napsala, že to s taťkou proberou. Ale už o tom nemluví. Já radši taky ne. Ale vyšpíónila jsem, že mi dají detektivku od Aghaty Christie. Nevím, jestli si neřeknou, že už mi dají knížku, tak proč kupovat nějakou hru? Také nevím, jestli si neřeknou, že jdu na gymnázium a že bych pořád hrála jen tu hru a neučila se. Prosím, poraďtě mi někdo s tímto problémem.

Nejlepší odpověď
www

Přesvědč je svým jednáním (plň uložené úkoly, povinnosti atd. a vytrvej), že se nemají čeho obávat! Třeba dostaneš obojí 😉
Další možnost:
Domluv se s rodiči, jsou prázdniny a zkus si na ni, třeba formou brigády vydělat sama!

Další odpovědi
Džanička

Myslím, že když ti mamka řekla že to s tatkou proberou, tak asi nakonec dostaneš obojí, nezapomeň se pak pochlubit.. Ale je pravda, že pokud budeš hodnější, pracovitější, pořádnější, tak tím určitě nic nezkazíš.. Přeji ti to a vše nejlepší..

anonym

no a kdyby problém byly peníze
hra se při použití špetky snahy dá získat za 350 korun, samozřejmě nová originální a v češtině … zde http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=0&strin­g=sims+3

olda12

Musíš říct „mami,tati kupte mi hru The Sims,zbožnujuji víc než oplatky Pims,jestli ji k narozeninám nebudu mít,tak ode mě nebudete mít klid,neberte to jako výhružku,ale jestli ji nedostanu,tak si na vás pořídím pušku“ to by mohlo zabrat

DDarent

Mě,kdyby někdo dal knížku, tak si myslim, že to mam za trest!!!! Naco kupovat knížky, když jsou E-books??? já mam celou knížku harry potter 7 část 1. uloženou v mobilu, a zadarmo!!!

Syd

Upřímně doporučuju zapomenout na to, pač Sims jsou obrovský žrouti času. Ještě před pár lety snad nebyly prázdniny, který bych minimálně ze dvou třetin (ne-li celý) nestrávila tím že jsem odpoledne vstala, sedla k počítači a „simíkovala“ do svítání a když to po pár týdnech omrzí, tak si člověk teprve uvědomí, že ho to vlastně ani nebaví, že mu to nic nepřinese a že by to šlo donekonečna, ale stejně příště když si má vybírat mezi učením a „domečkováním“, tak k tomu zase sedne. A to vůbec nemluvim o tom, jak když jsem ráno lehla do postele, tak jsem přemejšlela jak zelenej/červenej mam hlad, hygienu, pokoj, přátele, ale co je nejhorší, tak i zábavu jsem měla červenou 😁

beatab

Proiňte všichni: tak ta knížka od Aghaty Christie není pro mně, ale pro mámu. Máma mi dneska řekla, že si na dovolenou do Itálie (přesně) tu knížku koupila. Ale o Simících jsem s ní taky mluvila a zatím to vypadá dobře. My v pátek jedeme na dovlenou a tam budu o Simících mluvit jako šílená! Snad je to přesvědčí!