SimLan

Jak přemluvit rodiče, aby mně dovolili pořídit si kotě?

Nevíte někdo jak přemluvit rodiče na adoptované koťátko? Už jsem jednou kočku měla takže vím jak se mám o kočku starat.
Je mi 15 let. Jsem zodpovědná. Ale mamka truchlí pro našeho bývalého kocourka, nevíte jak jí přemluvit?

Původní neotázka
Jak přemluvit rodiče aby mi dali kotě

Nejlepší odpověď
ReHu

Jestli rodiče opravdu nechtějí, pak to asi nepůjde a budeš se s tím muset smířit.
Nepíšeš proč nechtějí. Ptala ses na to?

Další odpovědi
Heldinka

Pokud máš špatné známky, zkus je vylepšit, pomáhej mamce apod. Já dělala to stejný a je doma :D

Jiří Bohumil

Musíš vydržet. My naší dceři původně také zvířátka omezovali. Začalo to jedním trpasličím pudlíkem a papouškem Roselou. Ale byla tak vytrvalá, že vystudovala na „veterinářku“ a nyní máme doma celý zvěřinec a jsme, doslova, členy „smečky“. 7 psů, cca 10 koček, cca 10 ovcí, cca 30 králíků, cca 20 slepic, 3 telata a dokonce 5 koní. Vše co je marodné léčí a často to i nakonec zůstane u nás.Vydržela a prosadila. A my se smířili se skutečností.

briketka10

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dovolit%20kot%C4­%9B