Katru7

Jak přemluvit rodiče?

Miluju sníh hlavně jízdu na běžkách.Protože mě příští rok čeká 1. lyžák chtěla bych snowboard a to proto ,že když se ptám tak děcek ve třídě většina budou mít snowboar.Ale nikdo mi to nechce dovolit ,protože si mamka myslí ,že by jsem si ublížila.Poradíte mi nějak?Díky…

Nejlepší odpověď
Berušinka

A co ve škole? Zeptala si se učitelky, zda je půjčují? Na některých školách tohle funguje.
A hlaně – většina škol a učitelek si dělá „program“ sama a jezdí se tam hlavně na lyžích a běžkách a snowboard třeba užiješ jen jednou.
A snowboard nemusíš mít nový – zkuste se s mamkou kouknout na nějaké bazary – i tam se dá sehnat dobrý kousek =) Maminka se nemusí bát – zranit se můžeš přeci i na lyžích.