Mikynka

Jak přemluvit mamku aby mi dovolila si koupit druhé morče ???

Nejlepší odpověď
Natty*

Hele, to mamka musí povolit sama od sebe. Jediný způsob, jak tomu můžeš napomoct je, abys sekala latinu :)

Další odpovědi
brillant

Použij hledání, již se to tu několikrát řešilo a nemá cenu stále to opakovat dokola!

iwrana

Vysvětlit mamince,že když budou morčátka dvě,nebude jim smutno,když budeš ve škole.

baghira

Koupit ho z kapesného. Je jednodušší žádat o odpuštění, než o dovolení.