Avatar uživatele
jirka F

Jak překonaváte strach a různé obavy?

Já třeba dnes se chystám jít do jedné restaurace ale najednou se do mně nabalil takový strach že mně lidé chtějí něco udělat.A přitom je znám… Myslím si že trpím Sociální fobií.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Ametyst před 1525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Vždycky si pustím muziku, ta mi neomylně pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Občas mám obavy zcela jiného typu, ale snažím se je zahnat tak, že hledám racionální důvody pro to, že ve skutečnosti mi nic nehrozí. Když se to nedaří, svěřím se blízké osobě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Tak si zajdi k psychologovi, případně k psychiatrovu. Já takové stavy nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Já mám třeba strach, že se nedočkám důchodu a že na mě dle dnešních propočtů nic nezbude, obavu mám z toho, že když si budu odkládat, tak přijdou tyto úspory vniveč (znehodnotí se inflací, zkonfiskuje je stát, apod.) a při snaze to ventilovat a trochu se uklidnit, jsem dostal místními dnešními důchodci za uši. No co, vždycky se to nepovede.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nevím, kolik ti je, ale měl by ses zavčas zařídit tak, aby VŠICHNI okolo tebe překonávali strach a obavy právě z tebe. Pak ti život proběhne celkem easy. A jestli máš anebo nemáš opravdové přátele? Na to se vybodni. Ze samotnýho strachu z tebe ti vyplyne kamarádů AŽ NAD HLAVU!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek