Avatar uživatele
MonkeyKing

Jak překonáváte osamocenost?

jak proti tomu bojujete, když vás nebaví být ve společnosti

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1912 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Vždyť jsou to dvě úplně protichůdné otázky.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nevadí mi, naopak si vážím soukromí a mám svatý pokoj. Když zatoužím po společnosti, navštívím kamaráda nebo souseda, případně ho pozvu. Pokecáme u štamprlat, občas využiju jeho pomoc při dvouchlapové práci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Já jsem extrovert, a tudíž jsem rád ve společnosti. Pokud chci ale mít samotu, jdu do místnosti, kde nikdo není. Pokud jde o venkovní prostory, tak zvolím při procházce málo frekventovanou­ čtvrť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nepřekonávám, nebojuji. Pokud mám pocit, že potřebuji být chvíli o samotě, třeba s knihou, relaxační hudbou nebo meditací, tak prostě samotu „vyhledám“. Člověk je sice tvor společenský, ale nutně k životu potřebuje i být v klidu sám. Jinak by se asi zbláznil. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Věřím že se jednou,najde někdo kdo mě od osamocenosti pomůže.I když jsem labilní introvert a můj symbol je černá žluč.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Otázka je nejasná, zmatená…
Neuvedl jste, jakou osamocenost máte na mysli (po rozvodu, po odchodu blízké osoby..?)
Osamocenost ve společnost? To máte ve své moci. Pokud se „bavit“ nechcete/neumíte, poseďte „v koutě“ a využijte vhodného času k odchodu.
Pokud mne nebaví být ve společnosti, nikam nejdu. Případně se brzy rozloučím a odejdu..
Samotu si umím užít/vychutnat, zabavit se, zaměstnat se.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek