Avatar uživatele
Bronzový

Jak překonat náhlý strach z pokládání otázek?

Asi se ze mě stává odpovídající, protože mám nějaké trauma z otázek. Něco jako když vám do snu vlítne strýček Google se sekerou v ruce a nadává, že je čas využívat využívat vyhledávání obecně a né jen Odpovědi.cz, protože zde se prý často bavím na úkor hledání ověřených informací ze sítě interfernetu. Je čas na psychologa? Nechci odejít a vím, že nemám zrovna 100% sofistikované a významně inteligentní otázky na úrovni pedagoga, ale............ Zkusím to nějaký čas asi na druhé straně barikády jako odpovídající a třeba to dodá nový impuls do mozku a přeskočí jiskra, která zažehne impuls pro IQ, které vytryskne do klávesnice jako splašený králík.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Ujišťuju tě, že odpovídání na otázky je mnohem zábavnější, protože tě to k tomu něco burcuje. No, jak u koho. Nezdá se mi, že bys byl primitiv, co neumí sesumírovat větu bez hrubek (takových tu je...). Nemusíš být doktor věd, abys dával exaktní odpovědi. Je tady spousta jiných oblastí. Copak tě nikdy žádná otázka nezaujala a nepřinutila k bolestivému procesu myšlení? :-))

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Bát se nemusíš, je to jako běh na dlouhou trať. Někdy máš chut a sílu na víc otázek, jindy nic. Někdo řekl, je lepší položit blbou otázku, nebo je lepší se blbě zeptat než se nezeptat vůbec. No a může se ti stát, že ti neopdoví nikdo na otázku. A o co jde. Tady nikoho nevidíš jako v normálním životě.


Avatar uživatele
Stříbrný

Fňuk! Founde, ty chceš odejít? ;) :D :D
Hele, polovina tvých "otázek" je OPRAVDU za hranicí snesitelnosti, ale kdyby sis vyšetřil ke každé asi tak 2s (no, v tvém případě možná 3s ;) :D) k zamyšlení se nad svojí otázkou, situace by se DRAMATICKY změnila! ;) :D

Myslím, že ve zdejším dementokodexu, který se používá jak kdy, jak na koho případ od případu i zcela cochcárensky v ROZPORU s ním samým (!!!) se píše něco o "tapetování", ale nevím to jistě, četl jsem ho už dávno a s ohledem na jeho "hodnotu > jak kdy platnost" už to neudělám, tudíž... ;) :)

Jestli máš "trauma z pokládání otázek", zajeď SÁM po 20. hodině na Žižkov naproti Nákladovému nádraží do Brikety, vypij tam alespoň 5piv (prostě tam vydrž přinejmenším 45min) a jednou provždy bude trauma zapomenuto, takovéto lapalie ti nadále budou přiadat jako "čajíček"! ;) :D :D


Avatar uživatele
Stříbrný

Strach z pokládání otázek překonej změnou nicku. Máš s tím mnohonásobné zkušenosti.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

dust8

Kepler: Zaujala mě tu už tolik otázek, jenže jsem byl tak zaujat otázkami, že se z toho stala droga a odpovídání mi vždy překazila lenost. Je to ale mnohem jednoduší odpovídat, protože ti ostatní nedávají tolik najevo jak moc nepovedená otázka to je ve svých odpovědích. Uvidím no. Stejně se asi vrátím časem k otázkám protože jsem až moc zvědavej na to, abych se mohl ptát v odpovědích.

Avatar uživatele
Bronzový

dust8

Nemyslím tím všichni najevo, ale když je prostě absurdní, divná nebo hloupá otázka položena, tak je to jako bumerang. Hodíš bumerang a čekáš, že ho chytíš a on ti proklouzne zkrz prsty o očeše ti obočí.

Avatar uživatele
Bronzový

dust8

aliendrone: Až polovina? Já tipoval, že tak 1/3 až 1/4 max!!! Dnes budu těžce usínat, protože takovéto zjištění jen prohlubuje moje trauma. Dám si určitě čaj meduňkový s medem, abych měl menší tepovou frekvenci. Myslím, že zdejší kodex je jako posvátná bible, protože díky tomu "kodexu" je tu tolik fajn lidí!!!
Škoda, že jsem všemi těmi vzdělávacími zařízením proplul a prospal většinu výuky. Nyní je asi čas na doučování od Mgr. Gůgla.

Avatar uživatele
Zlatý

mosoj

Ty kráso. Ani mně nenapadlo že by mohl takto někdo uvažovat.

Avatar uživatele
Stříbrný

aliendrone

Skoč za místním dealerem, nakup trávu a zahul, popřípadě udělej čajdu/veselé koláčky a bude ti FAJN, dobře se vyspíš a vůbec - kam se hrabe meduňka! ;) :D :D

Avatar uživatele
Bronzový

dust8

Kelt: Když mě se stává, že vyčerpám denní limit otázek i několik dní po sobě. A někdy jsou i dny kdy se třeba ani nezeptám na nic. Snad není to rčení kdo je moc zvědavý bude brzo starý pravdivé. Možná zase občas položím nějakou tu otázku, protože si myslím, že těch otázek stejně moc nebude, takže nebude ani na co odpovídat a nejsem moc zvyklý se moc vracet do starších otázek, ale zkusím na tom trochu zapracovat.

Avatar uživatele
Bronzový

dust8

"že těch otázek od ostatních stejně moc nebude" doplňuji (protože asi více kamarádí s Mr. Googlem)

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5622
Zlatý led 3025
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2572
Zlatý briketka10 2463
Zlatý Kepler 1955
Zlatý marci1 1880
Zlatý quentos 1709
Zlatý mosoj 1590
Zlatý iceT 1587

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.