Jak překonat lidské hranice?

Nejlepší odpověď
annas

Je mnoho možností. Hranice čeho? Výkonů? Poznání sebe sama? „Největší revolucí naší generace je objev, že člověk může změnit vnější aspekty svého života změnou vnitřního rozpoložení mysli“ .

Hranice každého člověka je přesně vymezena jeho představami o sobě, o životě, o světě. Každému přinese uspokojení jen to, co naplňuje jeho představu. Neustále na něco reagujeme, na skutečnosti příjemné či nepříjemné. . . Záleží na tom, zda si uvědomíme, proč to či ono tak dopadlo,, proč se stále opakovaně vracejí stejné situace atd.

Takže chceme-li překonat určité hranice, musíme změnit svůj způsob myšlení, pohled na skutečnost, musíme chtít, mít pevnou vůli, jít svou cestou, počítat s tím, že na ní potkáme lidi, kteří nám budou rozumět, budou mít stejné zásady atd. jako my. Někdy se stane, že si zajdeme, jindy je nutné jít dlouho po nesprávné cestě, abychom se mohli rychle vrátit. Nesmí nás brzdit myšlenky, co by se stalo, kdyby … ,, co si o nás myslí ostatní lidé. Je třeba si uvědomit si , že jde a jen o jejich pohled, jemuž věří , i když nás dokonale neznají …

Jde o náš život, jsme za něj sami zodpovědni .. Naše možnosti mají jen ty hranice, jimž věříme … Ale sníme své sny, níkoliv sny jiného.

Keď si niečo praješ, celý Vesmír sa spojí, aby si to mohol uskutočniť.„
Život a cesta sú stále plné znamení.“
(Paulo Coelho)

Další odpovědi
redy

Houževnatostí?
Chce to trénink jak na maratón 🙂

Některý hranice neradno překonávat-

badisko

evoluci…a stat se nadclovekem :D

anonym

Vlastnim rozumem. Nekdy se dostanes dal diky tomu, ze vymyslis alternativu jak danny problem resit a ani to treba nebudes mit tak narocne jako nekdo kdo drzi rekord, ci pomyslnout latku v dane veci.