jirka21kufr

Jak přejít z Windows 8 na Windows 8.1, kde najdu tu aktualizaci, když není ve Storu?

Mám notebook s Windows 8 a potřeboval bych přejít na Windows 8.1
Četl jsem, že se to musí aktualizovat přes store, že je tam ta aktualizace, ale když zapnu Windows Store, tak tam žádnou aktualizaci nevidím. Nevíte, v čem může být problém. Nedá se ta aktualizace někde stáhnout?

Odpovědi
badisko

No jak to vidim ja …tak potrebujes velky kulovy …jen proste chces povysit …hele nech pc tak jak je …8.1 ma jeste chyby mohl by jsi potom dost litovat prejdi… az za nejakou dobu …
Nahoru se da prejit jednoduse dolu to bejva orisek …

Daniel16

Mně osobně už asi 3× notebook aktualizaci nabízel a až teď jsem to potvrdil. Ale můj bratr má Windows 8.1 a jediné změny, co jsem si na první pohled všiml je znak Windows jako Start na Windows 7, takže je to i trošku zbytečné, ale schválně si počkám, až se to doaktualizuje a budu vědět víc.

kablik

delší dobu mi to nabízelo aktualizaci až jsem neodolal, bylo to jednoduchý, tak si počkej o nic nepřijdeš a jestli ti mohu radit tak vůbec nepoužívej dlaždice, nekomplikuj si život jsou to aplikace k ničemu…mám vyhledávač chrome a vše funguje jak má…