Minas

Jak přejít bez úhony na jiný obor?

Ahoj! Nejsem úplně spokojený se svým oborem na VŠ a uvažuji o změně oboru na jiné fakultě, ale chci stále studovat na stejné univerzitě. Ukousl jsem si se svým aktuálním oborem velké sousto, první zkouškové období v zimě bych měl snad zvládnout, ale druhé nedám. Když budu tedy přecházet na jiný obor na stejné škole a svůj ročník neuzavřu, budu stále studentem přes prázniny? Mám malé podnikání během školy, které by s výdaji za sociální a zdravotní nedávalo moc smysl. Nemůžu bohužel jako ostatní dát přihlášku na úřad práce. Budu rád za každý tip.

Odpovědi
JežíšKristus

Možná by vám pomohli, pokud si zatelefonujete na rektorát. Tam by mohli vědět.