dkk

jak přeinstalovat windows popř. přeformátovat disk bez CD

Ahoj, potřeboval bych přeinstalovat windows, ale bohužel mi nefunguje CD rom – nenačítá se mi CD. Jde nějakým jiným způsobem přeinstalovat windows, popř nějak přeformátovat disk? Jde mi o to abych měl kompletně vymazaný disk C, jako při přeinstalaci Windows (mám ho totiž plný virů a jiných souborů, které nejdou smazat, navíc je celý zasekaný, pomalý atp.) Díky za odpovědi.

Odpovědi
Michal Kole

Novější Windows (7mičky a tuším, že i Visty), lze mít na Flasce, tak z té by to mohlo jít.