adam15

Jak přeinstalovat windows aby mi jel zvuk a grafická karta aby mi vše po přeinstalaci windowsu fungovalo

Chcu přeinstalovat Windows ale nevím jestli mi všechno pojede

Nejlepší odpověď
gecco

Požádej někoho zkušenějšího ve svém okolí a ´koukej se mu pod prsty´…
😉
Pokud se rozhodneš reinstalaci udělat sám:

  1. nachystej si instalační media Win i dalšího instalovaného SW
  2. zazálohuj si data
  3. stáhni si do záloh aktualizované ovladače HW (nebo zazálohuj stávající)
  4. přeinstaluj Win
  5. nainstaluj ovladače, které Win neobsahuje/nenajde (tedy k tomu HW, který nepojede)
  6. naistaluj aplikační SW
  7. natáhni data zpět

___
To je takový ´základní´ popis – obecně ti můžu, případně, dodat i nějaké podrobnosti, ale netuším, co vše umíš nebo neumíš…
😉

Další odpovědi
Funna

co to je přeinstalovat windows? chceš místo např. winXP, nainstalovat win8?…nebo jen „přeinstalovat“ win7 na win7…tzn. oživit systém?…
pokud to první, tak budeš (pokud si je nenajde win sám) nainstalovat všechny ovladače znovu…takže si první zjisti, co máš za hardware, jestli jsou na něj vůbec napsané ovladače na verzi win, kterou chceš nainstalovat…