Jak přeinstalovat Flah Player

Hraji on-line hry na inernetu a nějak se to zpomaluje a seká.Snad je to i starším typem pc,ale na fóru hry mi poradili,že mám přeinstalovat Flash Player.Co to je a jak to mám udělat?

Odpovědi
Michal Kole

Spustíte si Přidat a Ubrat programy v Ovládacích panelech. Najdete si Adobe Flash Player a kliknete na Odnistalovat

Pak si jej ze stránky www.adobe.cz zpět nainstalujete. Kliknete na ikonku Adobe Flash Player a on se stáhne a nainstaluje sám. Jen potvrdíte stáhnout soubor.