indidi

Jak přehrát video na youtube s autorským právem?

Nahrál jsem na youtube video s písničkou, na kterou nemám autorská práva a při přehrání video to napíše „Video obsahuje obsah partnerů Spinnin' Records a UMPG Publishing, z nichž alespoň jeden ve vaší zemi zablokoval daný obsah na základě autorských práv.“
Jde to udělat nějak tak, aby šlo video přehrát aniž bych musel měnit písničku?
(video tady: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XrZz49THHUk

Nejlepší odpověď
Lamalam

A čemu na té hlášce nerozumíš. Pokud si nechceš složit a nahrát vlastní písničku, tak si od výše uvedených držitelů odkup autorská práva k té pisničce, kterou nutně potřebuješ zvěřejnit na YouTube. Jiný legální způsob neexistuje.