Mikynka

Jak přehrát video 2

Jak přehrávat videa

Já nevím co se talo ale z ničeho nic mi nejdou přehrávat ve WMP filmy teda hlavně ty z flešky ale ty co už jsem na notebooku měla jdou přehrávat. Někdy nejdou přehrát vůbec, někdy jde jenom zvuk a nefunguje to ani v Media Clasic Home Cinema jediný KMPlayer to přehraje všechno ale já teď pracuju s Windows Movie Makerem a potřebuju si tam dát video z mobilu v mp4 které mi to předtím přehrálo. Jo a když zkusím film pustit v WMP tak mi to dole napíše byl zakázán kodek nevíte co stím ?

Doplněna:
A nešel by tam třeba jen nainstalovat nebo povolit nějaký ten codek?

Tak sjem si nainstalovala nějaký balíček kodeků pro WMP a videa a filmy už mi jedou i ty mp4 z mobilu. Ale pokud chci to video mp4 přidat do Windows Movie Makeru tak mi jede jen zvuk nevíte co s tím?
Doplňuji:
Byl to nějaká balíček codeků pro WMP

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaký balíček kodeků jste si instalovala? Obecně – balíky kodeků neinstalujte. Instalujte buď pouze jednotlivé filtry – třeba ffdshow anebo si nainstalujte to CCCP – to je ffdshow filtr, ale ještě doladěný tak, aby v pohodě přehrával MKV i v té nejvyšší kvalitě.

CCCP je podporován samotnými vývojaři kontejneru MKV, který pomalu nahrazuje AVI.
Doplňuji:
Nějaký balíček kodeků – to je co???
Prosím, odinstalujte ho, protože akorát nadělá víc škody jak užitku, dělá tam akorát potíže. Pokud jich tam máte nedej bože víc, tak je odinstalujte všechny.

A místo toho si nainstalujte CCCP nebo radši neinstalujte nic.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Už ti bylo zodpovězeno v předešlé otázce. Máš holt překodekováno.
Byla ti dána rada, abys to smazala atd.

Sigmaczek

Já na video používám zásadně VLC, není potřeba instalovat žádně kodeky a přehraje vše.