Jak přehrát video.

Na jedný www stránce ,abych si mohl přehrávat video, to po mne chce nainstalovat program gotclip.Tak jsem ho stahnul a nainstaloval,ale když chci video pustit, tak pořád hlásí program není nainstalován.Už se s tim mořím dlouhou dobu a pořád s tim nemohu pohnout.Co s tim?Používám W7 a operu.Ta hláška je pořád v tom okně,kde se má pustit video.Pomozte.
Doplňuji:
je to http://maxfilm.cz

Odpovědi
anonym

GotClip není přehrávač, ale downloader (slouží ke stažení videa) – raději si daný film najdi na jiném webu.
Jinak – podle popisu problému nemohu sloužit, problém může být leckde – kdyžtak konkretizuj (o jaký web a příp. film se jedná a přesné znění chybové hlášky).

iceT

Snahu o totéž jsem vzdala už dávno,url se má zkopírovat do url řádku toho programu a spustit,ale stejně to nejde.