jouza

Jak přehrát v TV filmy u kterých se mi zobrazuje neplatný soubor a nelze je tak v TV přehrát??

Doplňuji:
Bezvadný díky za rady hned to vyzkoušim. Jinak na hdd, který je připojen pře usb do tv mám filmy a většina filmů jde přehrát, pouze jen u pár filmů se zobrazuje neplatný soubor.

Nejlepší odpověď
badisko

format factory…
Multifunkční multimediální konvertor souborů, který vám umožní provést téměř jakýkoliv převod vybraného multimediálního souboru. Podporuje totiž obrovské množství formátů jak z audio sekce, tak i z video a grafické.

Nástroje konvertoru:
podpora převodu video souborů do formátů MP4/3GP/MPG/A­VI/WMV/FLV/SWF,
podpora převodu audio souborů do formátů MP3/WMA/AMR/OG­G/AAC/WAV,
podpora převodu grafických souborů do formátů JPG/BMP/PNG/T­IF/ICO/GIF/TGA,
ripování DVD do video souboru,
ripování audio CD do hudebního formátu,
podpora formátů, které používají iPod/iPhone/PSP/Blac­kBerry,
oprava poškozených souborů,
redukce velikosti souborů,
konverze grafických formátů podporuje zoom, rotaci, převrácení a tagy,
podpora 56 světových jazyků včetně češtiny. kopirovano ze stahuj.cz

staci film prekonvertovat timto..http://www­.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/ do avi ..

Další odpovědi
nonnel

Zkuste soubor překonvertovat na videokodek XVID formát .AVI. Některé přehrávače neberou videokodek H.264. Šířka snímku by neměla přesáhnout 720. Jestliže je větší, tak některé přehrávače na to upozorňují. Také bitrate nedávejte větší než 2000 Kbps.

ponovotny

pokud nemáte televizi kombinovanou s nějakým přehrávačem, tak v ní můžete měnit programy. Upřesněte na co se ptáte.