Nattie

Jak prehrat titulky ve VCL player?

stahla jsem si titulky i video v avi, ale jelikoz jsou titulky v zip. Mam je jako program otevreni v adobe reader. Jak to udelat aby se daly prehrat? Tudiz nejlepe srt.. Nejde to zmenit na nic tak, aby to fungovalo. Prosim o radu!

Odpovědi
anonym

Řešeno http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vlc-media-player-titulky, vpravo nahoře je lišta pod tvým nickem, je rychlejší si problém vyhledat včetně odpovědi.

Jsemtady

Zip, rar atp. Jsou tzv zabalene soubory aby zabiraly min mista. Je treba je rozbalit. Nainstaluj si winrar ten umi vse rozbalit. Rozbalis je pravym klikem na ten zip soubor a extract nebo rozbalit .. pak tam budes mit rozbalenej soubor. Srt nebo. Sub .. ten nakopiruj k tomu avi souboru a prejmenuj aby se jmenoval stejne takze treba film.avi a titulky film.srt .. a pak kdyz to pustis se spusti automaticky .. no i tak nemusi sedet casovani to jde ve vlc posouvat najdes to mezi zkratkama. A nebo najdes nejake co budou sedet.