Krejcík

Jak přehrát mkv video s titulky na televizi, která umí pouze formát avi?

Existuje nějaký konverter, který by mi to převedl do avi a zároveň do videa titulky vložil? Bohužel televize nezvládne ani titulky vložené ve složce s video souborem. Nefunguje ani mp4, flv ani mpeg. Šel mi pouze formát .avi.

Odpovědi
dr.luha

Nelze propojit PC a TV HDMI kabelem? Prodávají se i 6m do 150 Kč.

aliendrone

Konvertorů i s možností vkládání titulků je spousta. Prohledej Instaluj.cz apod. weby (stahuj, slunecnice atd.).

Také mi přijde lepší připojit PC k TV, to se může hodit i k mnoha jiným věcem.

Kelt

Já jsem si stáhnul pár programů, které mi přepíšou soubory na jinou koncovku. Například flv na mp4, nebo avi na mp4, určitě existuje i soubor který to dokáže z mkv na mp4. Někdy mi přehraje televize i soubory avi, ale raději si je přepisuji. A jak je to s titulky to nevím, ale mělo by to fungovat.