Avatar uživatele
Heřman

Jak přehrát hudbu z kazety na cd?

Potřebuji zistit jak se přehrává hudba z kazety (megnetofonový) na CD. Nevíte jak se to dělá. Děkuji za odpověď Heřman
Doplňuji:
Převedení hudby z gramofonové desky na CD.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, iceT, soudek před 4679 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

vezmete kazetový přehrávač
propojíte jej kabelem jack-jack s PC
ve zvukovém editoru např. AudaCity (http://audaci­ty.sourceforge­.net/) zvolíte vstup line-in
pustíte kazeťák a v programu Audacity spustíte nahrávání.

Píseň si pak exportujete do MP3 nebo do WAVu pro výpálení na CD.

To v PC sputsíte vypalovací program
Zvolíte Audio CD
přetáhnete Wav soubory do příslušného okna (nebo zaklikáte v dialogu přidat soubory)
a pak kliknete na Vypálit

Z gramfonu je postup úplně stejný

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

To nevím, ale viděla jsem tady v Praze asi před 2 lety jeden „obchod“, kde to dělali – ale víc nepomůžu =( Už ani nevím, kde přesně byl. Zkuste se dopátrat na internetu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Tady v Ol je též jeden takovýto obchod,kde převádějí vše na cd\dvd,ale hodina záznamu podle posledních informací stojí asi 100,–pokud tedy nezdražili.
Myslím,jestli by nebylo mnohem lepší si jednotlivé skladby postahovat zvlášť,pokud tedy budou někde k mání a vytvořit si vlastní audiotéku.Já to tak mám s filmama,vše co jde najít na netu si stáhnu a…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Jak pise Michal Kolesa, jen bych jeste dodal, ze je treba jednotlive skladby rozstrihat, nebot takto by jsi s toho mel jednu dlooouhou skladbu. Tech programu pro nahravani je vice, externi zvukovky maji svoje sw a zaznam zvuku je i ve windowsech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Z běžných programů to umí také Nero.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek