Jak přehrát FLAC formát?

V čem přehraju ve Windows soubor ve formátu FLAC?

Nejlepší odpověď
quentos

prý by to mělo jít ve WinAmpu

Zdroj: www.rozhlas.cz/d-dur/download/_zpra­va/365595

Další odpovědi
fortin

Není to pravda že nutno instalovat další balast. To Open source ‚Media Player Classic – Home Cinema‘ přehrává i bez instalace, a obsahuje pro sebe potřebné kodeky. Ale tuhle možnost vynechejte pokud nepotřebujete přehrávat některá videa .AVI na které jsou také podobné otázky proč nejdou přehrát. Jestliže musí tento FLAC formát přehrávat implicitní WMPlayer, stačí do počítače vestavět kodeky např. K-Lite Codec Pack. Opravdu. V konfiguraci ffdshow označíte že chcete používat i FLAC. Tento málo používaný kodek bývá vypnut.

(Free Lossless Audio Codec) je audio kodek, který je podobný klasickému MP3 formátu, ale audio soubory v tomto formátu jsou bez jakékoliv ztráty kvality zvuku.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/flac/