Aadiss

Jak přehrát filmy na USB v TV Hyundai?

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo by poradil – pro laika – co a jak udělat pro to, aby mi TV (Hyundai HLH 26906) přehrála filmy z USB? Vím, že existují různé formáty, mam program Format Factory, ale tím to asi není, protože jsem zkoušela nekolik druhů formátu. Jsou jeste nejaké jiné možnosti? Byla bych moc vděčná za radu

Odpovědi
aliendrone

NJN, je to stařešina, umí jen AVI; JPG; MP3; VOB; XviD. Na novější jako MKV či MP4 musíš zapomenout. Předpokládám, že víš jak vybrat zdroj s filmem (USB). ;) :)

elkon

Nevím jak TV Hyundai, ale obecně, zařízení vložené do USB portu se musí objevit (načíst) na obrazovce. Pak si vyberete, co chcete sledovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Aadiss

Ale ona pravě nenačte ani soubor v avi… zkoušela jsem filmy prevest v tom format factory. Nekde jsem se dočetla, že vubec nejde o koncovku, ale nejake kodeky… Ale neprisla jsem na to, co s tím.