with.love

jak přehodit zpět klávesnici (Z a Y)?

při neúspěšném pátrání na klávesnici po tlačítku print screen na mém slideru se mi podařilo přepnout si klávesnici na anglickou… jak to mám dát zpátky? (PS…nevíte nekdo ten print screen? mám tablet asus eeePad slider)

Nejlepší odpověď
pudyhady

alt + shift

Další odpovědi
belegiii

Takže jsem pro jistotu psal na support ASUS. Výsledek:

Jazyk klávesnice:

  • nelze přesně odpovědět, nejlepší je vyzkoušet
  • alt+shift tuším platí pouze pro OS Windows, například už ale ne pro Android – takže by bylo dobré upřesnit co používáte za OS, ale předpokládal jsem že pre-instaled Android 3.x.x.

Print screen: