zjentek

Jak přehodím text napsanej velkými písmeny na text psanej malými?

Třeba napsaný ve wordu, nebo taky v okně odpovědi, to je jedno.

Tak ještě jinak ;) …Existuje způsob, jak JÁ, zde v TOMTO okně odpovědi přehodím tento můj malými písmerny psaný text na text psaný velkými, aniž bych ten text odsud musel kamkoliv kopírovat?

Lze? Jak?

Nelze? Napište nelze, abych nezdržoval.

Nejlepší odpověď
annas

Vkládám odkaz, kde se text přepíše.

Převod velikosti písmen

http://textmod­.pavucina.com/pre­vod-mala-velka-pismena#.WhFt9Om­WzKJ

Další odpovědi
Mc Merkurion

… v jakýmkoliv kancelářským balíku, nebo v odkazu annas, ale odpověď na tvoji otázku je NE , zde to nejde …

Mc Merkurion

… přečetli jste si znění otázky?

zjentek

Néé, voni to nečtou… jako… když se kdekoli v začátcích prezentuješ jako blb, aby sis správně otrkal prostředí a pak dostaneš třeba el. šok, anebo zcela otočíš receptory po lysohlávce a tím zmoudříš, tak už je to stejně marný… skončíš jako gagaga, v úplným zapomění ;)

zjentek

Jestli to lze přehodit samozřejmě před odesláním, protože potom to už asi nejde, že ano, pánč po odeslánáí je to obrázek, ne text a ten by se logicky musel editovat

anonym

Tak to je solidní mozkolam! ;) Jdu nad tím dumat a gůůglit.

anonym

Už není třeba. :) Máme tu funkční odpověď.

Radius

Jinak mě se líbí také stránka OHAKOVANI ta doplní diakritiku do celého textu ihned, tu používám často.