Angi-Shy

Jak přednastavit, aby se u videí nahrávaných na YouTube nezobrazoval počet palců?

minulý rok jsem někomu spravovala youtube účet a někde jsem přednastavila, aby se u všech videí, co se od ted budou nahrávat, už automaticky nezobrazovala čísla palců, takže to ta osoba už nemusela u každého videa zvlášt nastavovat. Už ale nevím kde se to nastavovalo a nemůžu to najít, všude jen raděj, jak to nastavit u jedntlivého videa :/

still – nepomohlo, to je právě to nastavování jen u jednostlivých videí místo aby to bylo nastaveno předem už u všech, ale nevadí, už jsem to zjistila :)

Odpověd pro případné hledače:

  1. klik nahoře vpravo na svou ikonu a jdi do studia pro autory
  2. vlevo klik na „kanál“
  3. klik na „výchozí nastavení pro nahraná videa“
  4. odklikni „Uživatelé mohou zobrazit hodnocení tohoto videa“

Nejlepší odpověď
still

Vůbec nevim. Ale po cca 4 vteřinách jsem přes G našel tuto diskuzi: http://m.zive­.cz/poradna/jak-vypnout-like-u-videi-na-yt/sc-20-cq-582443?consul­tanswers=1
Třeba to pomůže.