Otazník18655

Jak předložit rezervaci u Flixbusu?

Ahojte,
Objednal jsem si na zítra u Flixbusu cestu Praha-Brno společně s cestou zpět ve středu Brno-Praha.
Bohužel nemám jak jízdenku vytisknout a telefon od kud by mi oskenovali qr kod u sebe momentálně nemám.
Stačí když při přístupu nadiktuji řidiči jen číslo rezervace?
A pokud sem dohromady objednaval i zpateční v tu středu, je číslo rezervace stejné?

Odpovědi
Hlada

S něčím takovým bych nepočítal. Řidiči jsou cizinci, kteří ovládají jen nejzákladnější úkony a jsou rádi, že někdy přijedou do cíle. Jednou jsem s tím jel, řidič nebyl schopný mi prodat jízdenku se slevou a do cíle přijel s hodinovým zpožděním. Už nikdy!

Edison

Tak to máš asi blbý…

Arne1

Jízdenky jsou na jméno. Je ale otázka, zda to bude řidiči stačit (mohlo by). Rozhodně v podmínkách je psáno, že chtějí ten QR kod. Zavolal bych na infolinku aby poradili co dělat.