Lucy13

Jak předělat soubor, který má příponu MOD?

Potřebovala bych to předělat na avi. Aby mi to šlo přehrát v přehrávači. Znáte nějaký dobrý program? Děkuji

Odpovědi
Angi-Shy

stáhni si aTube Catcher, umí hodně věcí, je jednoduchej a zdarma, originálně je pro stahování videí, ale umí i nahrávat plochu a přehrávat soubory. V programu si nahoře jen přepneš na Video Converter, dole si vybereš do čeho to chcéš převést, tedy avi, vybereš kam to chceš uložit a klikneš na „změnit“ :)
Nebo si vyhledej „mod to avi online“ a najde ti to dost stránek, kde to můžeš předělat aniž by jsi potřebovala stahovat program, kvalitu ale nezaručuji