Kovbojka

Jak předejít šikaně?

Zajímá mě to. Už jednou jsem byla šikanována a chtěla by jsem už tomu předejít.Nemá někdo nějaké tipy?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To je dost specifický, každému kolektivu na tobě může vadit něco jiného.

Lepší bude si popovídat s odborníky na www.linkabezpeci.cz nebo www.modralinka.cz

nebo na nějaké stránce typu www.minimaliza­cesikany.cz

O šikaně vydalo několik knížek nakladatelství Portál od Milana Koláře.

bolak

Můžu se zeptat o jakej typ šikany u tebe šlo? Zajímá mě to, dík.