Mucillinka

Jak přebarvit zrzavé vlasy?

Přebarvovala jsem si tmavé vlasy (barvené), ale chytlo mi to do zrzava (Palette E20-zesvětlovač 4–6 odsínů), co s tím? Chci světlé vlasy, ne tmavé. Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Není dobré doma experimentovat , zničíš si vlasy , ať ti dá maminka na kadeřnici a tam ti vlasy dají do pořádku

Další odpovědi
Ljůca

Odbarvit..nebo jít ke kadeřnici. Znám někoho, komu to chytlo z barvené blond a když chtěla tmavé tak to chytlo sem tam zelené skvrny 😁 ještě jsi dopadla dobře ;) ;D

Emms

Nech si je odbarvit :).