sesednizkola

Jak pracuji pasaci prostitutek?

To ty holky, co maji pasaka, jsou jen ty co to delaji nedobrovolne? Nebo co jsou line shanet klienta, kdy je neco jako pracovni agentura ten pasak? Kolik mu daji z vydelku?

Nejlepší odpověď
iceT

Nikdys neviděl žádnej film?
Pasák je dohazovač a zároveň i „ochránce“, ovšem když ovečka málo vydělá, tak je i bouchač. Ne všechny holky musí prostituovat nedobrovolně, makají i samy na sebe. Ovšem pak je tu to riziko úrazu a pak holka potřebuje pasáka, kterej nakluše, aby děvče ochraňoval a pak z toho samozřejmě profituje.

Další odpovědi
zjentek

Klasicky ..s dobytkem.

Klaproth

Pasák je manažer.