Jak pracujete? čistě ze zvědavosti, pokud tuto informaci považujetee za soukromou, odpovídat nemusíte

Nejlepší odpověď
quentos

poctivě, jinak to neumím. A někdy to za to ještě slíznu :{/>

Další odpovědi
anonym

Home office…
😉
To znamená, že když chci, spím…
Když chci, pracuji…
😉
Ovšem – pokud nestíhám, pracuju i když spím (a běda !mně!, kdyby to bylo poznat)…
;-D

led

Využívam dispozície dané človekovi. Je to nepochopiteľné skúšam využiť všetky možnosti svojho organizmu, prekvapujúco aj tie duševné :D

zzzzz

Pracuji svědomitě:-)) Sama na sebe, tak mi nic jiného ani nezbývá:-) Pracuji z domu.
Doplňuji:
Agneto tak já teda, řídím sebe:-DDD

Agneta

V 21: století se nepracuje, ale řídí. Někdo řídí stroj a jiný lidské zdroje :DDD

zjentek

já dělám blbýho ..jako ta zzzzz pracuji svědomitě

Drap

Těžce
Doplňuji:
A taky jak praví klasik : „Jako ďas“

Mapel

Pracuji podle toho jak mě platí. Někteří chtějí za málo peněz hodně muziky. Každá práce má svojí cenu a když chtějí levněji, tak si seženou jiného pracanta. Ale v té chvíli si neuvědomují, že šáhnou po dražší variantě, když musí po tom levném vše předělávat.

marci1

Promptně a s láskou ! 🙂

ivzez

S chutí.

honza19hk

rukama a nohama,jsem bagrista.

gagaga

já dělám " chytrou " ..a nechavam za sebe svědomitě pracovat druhe :p

  • iv-

Agneta

tomu říkám správný přístup :DDD ♫♫♫

gagaga

:p

anonym

Zzzzz: " svědomitě" – to zní jako housle…
😉

zzzzz

Já umím hrát jen na nervy, ale szato skvěle:-DDD

anonym

Inu – holka…
😉