Honza 2

Jak pracuje soudní mafie a kdo bývá jejich řídicích ?

Odpovědi
anonym

To je přece jasné – jako všade, tak i zde to řídí kmotři Janoušci!!!!!!

Pepa25

Jednoduše: nějaký soudce je ochotný za určitých podmínek pro někoho něco udělat nebo naopak neudělat a někdo to o něm ví a využije toho. Ty lidi tak můžou tvořit síť („mafii“). Řídící bude asi ten, kdo bude soudci zmiňovat jednotlivé kauzy na druhou stranu pouštět, že umí řízení ovlivnit …
Někdy soudci stačí i být málo aktivní a tak případ zdržovat … Také proti plnění může být různé, od splátky staré známosti nebo dluhu přes materiální protislužbu nebo její příslib až po peníze …