dudu

Jak pracuje program ke zrychlení počitače?

Nedávno jsem si možná až příliš levně zakoupil program ke zrychlení počitače. Popravdě nemám přílišnou jistotu, zda-li patřičně funguje. Je však skutečností, že i po pravidelné aplikací příkladně hlásí, že určitý počet nepotřebných položek zpomaluje PC. Vždy se jedná nejméně o pět tisíc kusů „šuntu“, který se bůhvíkde v mašině denně hromadí. Koukám na tyto informace s pocitem telete a nemohu se zbavit dojmu, že kdosi ze mne dělá vola. Nebo se mýlím a jen racionalitu programu nechápu? Kde se tyto položky proboha neustále berou? Přátelé, prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
Hlada

Nezbavujte se dojmu, že kdosi z vás dělá vola. Je to tak. Obecně žádné čističe nebo urychlovače systému nejsou potřeba. Stačí systémové vyčistění disku, defragmentace a nějaký program na čistění registru. Onoho nejmenovaného zázraku se raději zbavte, dokud vám počítač ještě funguje.