DandrdaMan01

Jak pracovat s torenty?

Plno lidí mi říká, že nejlepší je stahovat na torentech…
Co jsou torenty a jak se s nimi pracuje?

Nejlepší odpověď
Fienir

je to síť, kde lidé mezi sebou stahují a sdílejí data. (tomu sdílení se nevyhneš, při nastavení limitu na 0 ti omezí stahování)

Vzhledem k tomu, že to, co jsi stáhl i sdílíš, může u torrentů nelegálního softwaru způsobit právní problémy.

Další odpovědi
arygnoc

najlepšie nijak – a to z hľadiska právneho i z hľadiska počítačovej bezpečnosti.
ponuka je síce lákava, ale právne nie celkom košér (nelegálny software, nelegálne kópie multimediálneho charakteru, crack (vyložene trestné) a pod) a nebezpečenstvo zavlečenia nežiadúceho vírusu do počítača je reálne.

;-Q

alexandra

Stahování na torrentech = průšvih
Při stahování na torrentech musíš i sdílet a to je nelegální.Nejlépe je stahovat na ulož to,nebo si kupit kredit třeba na mega-rapid,sdílej ,fastshare atd.Mám kamarádku,které minulý týden zabavili počítač,všechny disky a ještě bude platit pokutu a to jenom za nějaké písničky.A to proto,že stahovala přez torrenty.

Tw!st

Je to celkem jednoduchý, napřed si stahni program uTorrent, a pak si stahni třeba jestli chceš stahovat hru tak tu hru s příponou .torrent ( je to hrozně malej soubor) a pak si to otevři v tom programu uTorrent. Ale nemusí ti všechny fungovat

Hlada

Torrent je malý soubor, který definuje požadovaný soubor a jeho umístění v síti P2P. Nastuduj si problematiku těchto sítí. Stručně nelze odpovědět. Torrenty jsou umístěné na serveru, t.zv. trackeru. Pro přenos dat je nutné mít nainstalovaný program, t.zv. klient, např. uTorrent.