Brozma

Jak pracovat s Microsoft Power Pointem?

Zdarec lidi mám vážný problém, mám za pár dní ve škole odevzdat práci v Power pointu a nevím jak s ním pracovat. Nevíte někdo jak s ním pracovat? Nedávejte mi prosím do odpovědi Youtube video, nemám čas ho shlédnout.
Jinak díky předem za odpovědi.
Doplňuji:
Věty „Nedávejte mi prosím do odpovědi Youtube video, nemám čas ho shlédnout“ si nevšímejte a klidně mi sem Youtube videa dávejte ale

  1. musí být česky
  2. hlas natáčejícího musí být slyšet
  3. ocenil bych kdyby v tom videu byly poznámky (tato položka není povinná)

Jen bych chtěl vědět jak do něho vkládat text a obrázky a aplikovat animace. Další doplnění najdete v diskuzi

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tady máš odkaz na návod: http://powerpoint-navod.fotopulos­.net/

Další odpovědi
Děda Louda

Program obsahuje podrobnou nápovědu.
Doplňuji:
Přidáváš pěkné doplnění (ještě, že není povinné), diskuze je také velice plodná, až na to, že se žádná nekoná.

Hohny

A to myslíš, že tě ve stručné odpovědi naučím pracovat s power pointem, když nemáš ani čas zhlédnout případný videotutoriál na youtube?…Pak bychom tě ještě mohli naučit plavat ne?

Brozma

potřeboval bych vědět jak přidat animaci textu nebo obrázku