vodka

Jak pracovat s kvádrem?

astronomická olimpiada
Doplňuji:
prominte ja mislela kvadrant

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ať už jsi mislela cokoli, určitě jsi u toho nemyslela. Hlavně pracuj opatrně.

Další odpovědi
Miroslavst

Nejdřív češtinu (olympiáda) a pak astronomii bych tedy doporučoval.
Až já budu jednou mIslet tak potěš.

ReHu

Začala bych češtinou.
Olimpiáda – olympiáda
mislela – myslela

dedeg

jestli jsi dyslektik jak píšeš ve svém profilu tak se tak náročnými otázkami nezabývej.

poa.li

Kvadrant je tozdělení nějakého prostoru na 4 díly. S výchozím bodem v nule. Pomocí nich se udává poloha bodu v prostoru vůči nule. Nula je středem souřadnicového kříže, který tyto 4 kvadranty tvoří a poloha bodu se dá určit pomocí hodnot na jednotlivých osách. Doufám, že je to srozumitelné, lepší by bylo to nakreslit no…