Kilián

Jak pracovat s grafy ve wordu?

Dobrý den, potřebuji udělat výsečový graf ve wordu s procentovými údaji do 200 %. Nevíte kde to nastavit prosím? :)

Odp.: Graf potřebuji jako přílohu k semestrální práci právě ve wordu.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Word nepoužívám, ale vím, že není tím nejlepším programem pro práci s grafy. Ty nemáš Excel nebo jiný tabulkový procesor?

ad doplnění:
Udělej graf v Excelu a do Wordu ho vlož.

Další odpovědi
Alesh

Z tvého dotazu jsem pochopil, že jsi Word nikdy neviděl.

  1. Karta Vložení / Graf / Výsečový
  2. Otevře ti to (stejně) okno Excelu
  3. V něm nadatluješ, resp. upravíš tu jakousi šablonu dle svých potřeb a hotovo.

Víc intuitivní to snad ani nejde udělat. 🙂

Luxx

ve statistice jsme se učili, že maximum u procent je 100 a že víc procent než 100 je nesmysl

Emefej

Takže když plníme plán na 130% tak se jedná o nesmysl?